Razstava v grajskem paviljonu v Šinkovem Turnu

Skoraj vsa likovna dela, ki so nastala znotraj letošnjega 3. Ex-tempore Vodice v mesecu septembru, so razstavljena v paviljonu grajskega obzidja v Šinkovem Turnu, kamor pravzaprav najbolj sodijo, saj je bil naslov ustvarjanja ravno "Pod turnskim zvonom" tamkajšnje cerkvice. Razstava je ves čas odprta in dostopna vsakomur, ki želi videti kakšne umetnike imamo v svojem domačem kraju. Tako mlade, še osnovnošolce, kot tudi že starejše, bolj izkušene slikarje. Vabljeni k ogledu!
razstavasplet šinkov turn (1)razstavasplet šinkov turn (4)razstavasplet šinkov turn (5)razstavasplet šinkov turn (6)razstavasplet šinkov turn (7)razstavasplet šinkov turn (8)razstavasplet šinkov turn (9)razstavasplet šinkov turn (2)razstavasplet šinkov turn (3)

Avtor fotografij: Pavel Veider