20 let MePZ Biser

V petek, 24. novembra je MePZ Biser proslavljal 20 letnico svojega delovanja. K sodelovanju je povabil mladinski zbor OŠ Vodice in FPS Matici. Matici so vabilo sprejeli z velikim veseljem in se predstavili s premiernim programom. Prva skladba je bila črnska duhovna Babylon's falling, drugo z naslovom Ne diraj moju ljubav so si sposodili pri klapi Šufit, tretja, z naslovom Dva zlata prstana pa je bila avtorska izpod peresa Marije Čuk v aranžamaju Dominika Krta. Skladba je nastala kot poročno darilo drugemu basistu Metodu in je bila na tej prireditvi prvič javno izvedena. Najti jo je mogoče tudi v videospotu na youtubu.
 
V imenu Kulturnega društva Matije Koželja Utik je slavljencem čestital predsednik Rado Čuk, ki je bil v začetnem obdobju tudi zborovodja tega zbora.
 

IMG 5662

IMG 5674

IMG 5675IMG 5669