Že 12. občni zbor društva

V četrtek, 14.3.2019, smo se člani kulturnega društva Matije Koželja Utik že dvanajstič zbrali na občnem zboru, kjer smo pregledali delovanje društva v preteklem letu in ovrednotili izpeljane projekte in dogodke. Zadali smo si nove načrte za tekoče leto in se ob koncu polni novih idej in predlogov podružili še v neuradnem delu srečanja. Upamo, da bomo s svojim delom razveseljevali ne samo sebe, temveč tudi vse vas, zveste obiskovalce ter da bomo skupaj doživeli še veliko lepega.

Občnega zbora se je udeležil tudi g. župan Aco Franc Šuštar, kateremu se zahvaljujemo za obisk in podporo našega dela. Hvala tudi vsem predsednikom sosednjih društev v občini, ki ste se odzvali vabilu in se nam pridružili na srečanju. Upamo, da bomo tudi vnaprej med seboj tako dobro sodelovali!
IMG 20190314 192311