Nastop pri Svetih treh kraljih

Obrtniški mešani pevski zbor Notranjska vsako leto priredi koncert "V nedeljo popoldne bo luštno pri nas", kamor povabi različne goste. Tokrat se je prireditev odvijala na vrhu pri Sv. Treh kraljih nad Rovtami. Domači plesni, igralski in pevski skupini osnovne šole ter MePZ gostitelju, so se pridružili tudi Matici. Polovico programa so izvedli a cappella, polovico z instrumenti. Iz aplavzov sodeč je bil program dobro izbran, pa tudi izveden. Nekatere skladbe so bile na programu premierno. Najbolj doživeto je izpadel dodatek Naš maček, ki ga je Nejc Čuk tako dobro interpretiral, da se je zdelo, kot da bi se tragedija pravkar pripetila. Pa ni bilo tako hudo. Po koncu programa so se usedli skupaj z gostitelji, zaužili izvrsten bograč, se odžejali, se posladkali s pecivom, skupaj zapeli in se skratka imeli luštno.
image001(1)
IMG 20191020 153551IMG 20191020 155000