Meni

Nastop pri Svetih treh kraljih

Obrtniki meani pevski zbor Notranjska vsako leto priredi koncert "V nedeljo popoldne bo lutno pri nas", kamor povabi razli?ne goste. Tokrat se je prireditev odvijala na vrhu pri Sv. Treh kraljih nad Rovtami. Doma?i plesni, igralski in pevski skupini osnovne ole ter MePZ gostitelju, so se pridruili tudi Matici. Polovico programa so izvedli a cappella, polovico z instrumenti. Iz aplavzov sode? je bil program dobro izbran, pa tudi izveden. Nekatere skladbe so bile na programu premierno. Najbolj doiveto je izpadel dodatek Na ma?ek, ki ga je Nejc ?uk tako dobro interpretiral, da se je zdelo, kot da bi se tragedija pravkar pripetila. Pa ni bilo tako hudo. Po koncu programa so se usedli skupaj z gostitelji, zauili izvrsten bogra?, se odejali, se posladkali s pecivom, skupaj zapeli in se skratka imeli lutno.
image001(1)
IMG 20191020 153551IMG 20191020 155000